Dodaj koloru swojej pracy! Rozpocznij przygodę życia!

Kariera

Kelner/ka

Oczekiwania – szukamy osób:

  • Mówiących po polsku
  • Pełnych optymizmu w codziennej pracy
  • Posługujących się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • O nienagannej prezencji i wysokiej kulturze osobistej
  • Potrafiących współpracować w ramach zespołu
  • Samodzielnych i nastawionych na rozwój zawodowy i awans
  • Z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Z aktualną książeczką zdrowia

Czego oczekujemy – Twój zakres obowiązków:

  • Sprawna i uprzejma obsługa Gości Restauracji
  • Przygotowanie Sali
  • Dbanie o wizerunek Restauracji
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym i/lub w weekendy (grafik dostosujemy do Twojego kalendarza)

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas
  • Posiłki pracownicze
  • Rabat pracowniczy
  • Pozytywną atmosferę pracy w kameralnym gronie
  • Pracę w młodym, dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość awansu